Hej wszystkim!
Ja, największy roztrzepaniec świata zakładam bloga. Jest Wielka Sobota, wczoraj zerwałam z facetem, a ściślej zerwałam wszelkie kontakty bo związek skończył się już dawno, łączyły Nas tylko kwestie finansowe. Jestem wolna i szczęśliwa. Uwolniłam się z toksycznego związku, który trwał grubo ponad 3 lata. Trzy lata terroru psychicznego, bo uderzyć bym się nie pozwoliła. Przez 2 lata nie zauważałam niczego złego w związku, ściślej mówiąc nie chciałam chyba widzieć. Dopiero zamieszkanie razem wszystko ukazało, pogłębiło Jego zachowanie. Nie mogłam praktycznie nigdzie sama wyjść, wyjścia z koleżankami kończyły się potężnymi awanturami, choć nigdy przy świadkach. Wszędzie widział zdrady, każdy sms od znajomych był podejrzany, kontrolował mi telefon gdy spałam. Robił mi wyrzuty o przyjaciół, o rodziców, dosłownie każdy pretekst był dobry. Uwolniłam się i nie żałuję, ani przez chwilę. Kochałam Go, ale to czas przeszły. Dziś nie chce mieć z Nim nic wspólnego, wyprowadziłam się z miasta, zablokowałam Go na Facebooku i telefonie.
Tak więc od wczoraj jestem singielką, która może robić to, co chce. Nie, nie będę narzekać i mówić jacy to faceci są źli, bo znam naprawdę mega facetów.
Zresztą nie o tym ma być ten blog, To może Madziu wyjaśnij, o czym?
Blog założyłam z myślą o dzieleniu się sukcesami i porażkami w zmienianiu stylu życia. Będzie to taki lifestylowy blog o wszystkim i niczym. Jeśli trafię na coś fajnego z makijażu, żywienia czy innej dziedziny życia to będę to polecać lub wskaże zaobserwowane minusy.
Coś się kończy, coś zaczyna. Nie mam faceta, ale mam w sobie motywacje do zadbania wreszcie, o siebie. Zawsze w moim działaniu byłam na szarym końcu, dbałam o wszystkich, a na końcu o siebie. Postanowiłam to zmienić, a swoimi postępami dzielić się z Wami. :)
Postaram się regularnie wstawiać posty, i nie znikać na dłuższe chwile.
Tak więc:
- zaczynamy regularne treningi
- ograniczamy złe jedzenie, bo nie oszukujmy się, że do końca życia nie tkniemy słodyczy, fast fooda czy innego grzeszku
- dbamy o organizm wewnątrz i zewnątrz
- pozytywnie nastawiamy się do życia
- nie czekamy, aż coś się samo zdarzy tylko dązymy do celu
-ZACZYNAMY SZCZĘŚLIWE ŻYCIE
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz